IMIĘ: Artur
NAZWISKO: Osuchowski
PSEUDONIM: „Suchy”
WZROST: 170 cm
WAGA: 71 kg
STOPIEŃ: IV Dan
TRENER KLUBOWY: Jacek Wąchała V Dan (KS Dragon)
HOBBY: Ciężkie treningi, wszystko związane z walką

Moja kariera sportowa…

Taekwon-do trenuje od października 1997 roku pod okiem Trenera Jacka Wąchały z Dragona Janów. W swojej karierze startowałem w dziesiątkach turniejów krajowych i międzynarodowych w których wywalczyłem ponad 80 medali. Wielokrotnie byłem powołany do kadry narodowej. Do moich najważniejszych sukcesów należy zdobycie dwukrotnie Pucharu Europy w walkach do 71 kg(2009 rok Lublin i 2010 rok Bratysława).  Posiadam obecnie stopień mistrzowski IV Dan. Poniżej krótki film z moich akcji turniejowych:

Moja droga jako trener…

Jako trener prowadzę treningi od 2006 roku, początkowo jako wynajęty trener w ULKS ORIENT Kłobuck którego zawodnicy dochodzili do podium turniejów rangi Mistrzostw Polski. W sierpniu 2011 roku przyczyniłem sie do powstania Klubu Sportowego „Wojownik” w którym jestem głównym trenerem oraz prezesem. W swojej pracy trenerskiej stawiam na rozwój i nie ustane podnoszenie swojego warsztatu trenerskiego.  Uczestniczę w kursach i szkoleniach nie tylko dotyczących Taekwon-do ale również innych dyscyplin Sportowych oraz rozwoju osobistego. Poniżej skan moich uprawnień:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozwój, szkolenia, doskonalenie a wyniki moich podopiecznych…

 

Klubu sportowy Wojownik to jeden z najprężniej rozwijających się ośrodków w kraju. Mamy w swoich szeregach około 200 trenujących zawodników od 4 do 67 lat  Nasi zawodnicy zdobywają tytuły Mistrzostw Polski, Pucharów Europy oraz otwartych turniejów międzynarodowych. Wojownik systematycznie staje coraz wyżej w klasyfikacjach generalnych turniejów, a w roku 2014 wynik naszych juniorów młodszych dał klubowi 3 miejsce w Polsce w tej kategorii wiekowej. Oto nasi najwybitniejsi zawodnicy którzy zdobywali medale na Mistrzostwach Polski i nie tylko:

 

Aleksandra Koszczyk I Dan, 7 miejsce na Mistrzostwach Świata, 1 miejsce na Pucharze Europy, dwukrotna Mistrzyni Polski w walkach do 55 kg. Brązowy medal z Mistrzostw Polski w Technikach Specjalnych

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuzanna Tomczyk I Dan, 3 miejsce na Pucharze Europy , Aktualna Mistrzyni Polski w walkach do 60 kgoraz brązowa medalistka w technikach specjalnych

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Drabczyk I Dan Aktualna Mistrzyni Polski w walkach do + 60 kg, w sezonie wcześniejszym zdobyła brązowy medal do 60 kg również na Mistrzostwach Polski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiktoria Krok 1 cup 2 miejsce na Pucharze Europy w walkach do 60 kg. Dwa medale z Mistrzostw Polski (brązowy i srebrny)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hubert Gloc 1 cup , 1 miejsce na Pucharze Europy, dwukrotny wicemistrz Polski do 50 kg

 

Kacper Psuj 1 cup, brązowy medal na Mistrzostwach Polski w walkach do 46 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do chwili obecnej nasi podopieczni zdobyli z Mistrzostw Polski 4 złote 3 srebrne i 4 brązowe medale. 4 zawodników z naszego klubu uzyskało powołania do Kadry Narodowej.

 

Sposób prowadzenia zajęć…

Film z treningu grupy przedszkolnej

 

Film z treningu grupy szkolnej i zawodniczej

OD 11 SEKUNDY GRUPA NAJMŁODSZA
OD 15 MINUTY 38 SEKUNDY GRUPA ŚREDNIA
OD 38 MINUTY 32 SEKUNDY GRUPA ZAWODNICZA

Aby dowiedzieć się gdzie prowadzimy treningi zapraszam do zakładki „Treningi”

Sponosorzy