Artur On Kwiecień - 30 - 2018

 
️Świerklany zdobyte !!!
28 kwietnia 2018 roku odbyły się drugie Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Blisko 300 zawodników z 12 Klubów Makroregionu Śląsko- Małopolskiego rywalizowało aż na dwóch salach jednocześnie
Oczywiście nie mogło zabraknąć 40 podopiecznych Trenerów Artura Osuchowskiego oraz Damiana Wolnego.
Nasi zawodnicy spisali się świetnie pokazując charakter, chęć zwycięstwa i wszechstronność techniczną zdobywając wiele medali we wszystkich konkurencjach Taekwon-do
Bywało i tak że do finałów dochodziło dwóch naszych reprezentantów czyniąc finał już tylko wewnętrzną potyczką Wojownika (układy Juniorów, walki do 62 kg Juniorów , walki do 48 kg młodzików)
Postawa całego zespołu oraz uzyskane wyniki dały Wojownikowi 1 miejsce w klasyfikacji medalowej Juniorów oraz 2 miejsce w klasyfikacji punktowej młodzików.
W imieniu moim i trenera Damiana bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom, sponsorom, samorządom… każdy z was jest częścią tego kolejnego sukcesu naszego klubu… WIELKIE TAEKWON !!!
Poniżej szczegółowe wyniki :
W kategorii Młodzika – 5 złotych 5 srebrnych 10 brązowych (2. miejsce w klasyfikacji generelanej)
W kategorii Juniora Młodszego – 2 srebrne i 3 brązowe W kategorii Juniora – 4 złote 4 srebrne 1 brązowy (1. miejsce w klasyfikacji generalnej)
Juniorzy Medlaiści:
Kinga Kantor Srebro w walkach
Kacper Sas złoto układy, srebro walki brąz techniki specjalne
Mateusz Pałwołwski złoto walki srebro układy
Kacper Psuj złoto walki
Dawid Gałuszka srebro walki
Arek Słomian złoto walki
Juniorzy Młodsi:
Jakub Gładysz srebo walki
Alex Tukaj srebro walki
Kornel Dłubała brąz walki
Oliwia Świącik brąz walki
Zosia Cichoń brąz walki
Młodzicy
Wiktoria Sawicka brąz walki
Jakub Bator złoto walki
Jakub Zomerfeld srebro walki
Bartosz Werner złoto układy brąz walki
Aston Macherzyński srebro układy
Bartosz kudła brąz walki
Kielan Emila srebro układy
Sebastian Grzeliński złoto walki
Oliwia Romańska złoto walki, brąz układy i techniki specjalne
Kuba Szewczyk srebro walki
Wanessa Skupień złoto techniki specjalne brąz walki
Natalia Kulej brąz układy
Oliwia Staszczyk brąz walki i układy
Bartosz Kurzacz srebro walki
Dominik Konieczny brąz walki

Categories: AKTUALNOŚCI

Skomentuj wpis!

Sponosorzy