Artur On Marzec - 19 - 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracowita Niedziela Wojowników !!!
️Medale na Kilogramy i  Pokaz Taekwon-do !!!
18.03 od wczesnych godzin porannych wszystkie nasze grupy szkolne od 1 klasy szkoły podstawowej do 2 klasy szkoły średniej rywalizował na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionu Sląsko- Małopolskiego w Poczesnej.
KS Wojownik reprezentowała blisko 60 osobowa armia podpieczonych Trenera Artura Osuchowskiego oraz Damiana Wolnego.
Prawdziwy worek medali szczególnie w klasach 1-6 gdzie bardzo często nasi zawodnicy zdobywali dwa pierwsze miejsca podium nie zostawiając cienia wątpliwości że w Wojowniku jest ogromne zaplecze przyszłych Mistrzów Polski a nawet Europy czy Świata. Nasi mocni Juniorzy poczuli oddech na karku :)
W kategorii klas 1 -6 zdobyliśmy:
️7 złotych
️6 srebrnych
️11 brązowych
Następnie rywalizowała grupa Juniorów Młodszych (14-16 lat) najmniej liczniej obsadzona przez nas kategoria wiekowa. Co nie zmienia faktu że tu walczyliśmy aż w 3 finałach (do 46 kg, 64 kg, i +70 kg).Tym samym mamy tutaj 3 kolejne krążki srebrne ️do kolekcji.
Ostatnią kategorią wiekową byli nasi Juniorzy (17-18 lat) którzy mimo licznych kontuzji i dziwnych nie szczęśliwych zbieżności losu również stanęli na wysokości zadania zdobywając :
️2 złote
️5 srebrnych
️4 brązowe
Bilans tych zawodów jest nie zwykle optymistyczny (9 złotych,14 srebrnych,15 brązowych) szczególnie w młodszych kategoriach wiekowych. Cieszy mnie również fakt że zdobywaliśmy złote medale zarówno walce, układach i technikach specjalnych (np. Kacper Sas Złoto układy srebro w walce i brąz w technikach będąc jednym z najlepszych zawodników turnieju)co świadczy o przekrojowym przygotowaniu naszych zawodników.
Jak zawsze dziękuje wszystkim zawodnikom za włożoną prace przed zawodami jak i godne reprezentowanie klubu i swoich sekcji (Kłobuck, Konopiska, Truskolasy, Opatów Kamyk, Ostrowy na Okszą). Wiem ile kosztuje was wyrzeczeń co tygodniowe zawody,zgrupowania treningi, trzymania limitów wagowych.
Tym bardziej pokłon dla was wszystkich nie zależnie czy stanęliście na pudle czy tym razem nie. Jesteście Wielcy !!!
Kiedy my zdobywaliśmy medale w Poczesnej nasza Trenerka grup przedszkolnych zorganizowała super pokaz przedszkolaków w czasie dni otwartych Szkoły Podstawowej nr 3 gdzie mieści się nasze główne Do Jang.
Dzieci zadziwiły wszystkich poziomem dyscypliny, zwinności i umiejętności.Tym samy udowadniamy że Taekwon-do jest świetnym sportem bez żadnych granic wiekowych. Przedszkolaki na pokazie,młodzież zdobywa medale i rywalizuje a już Poniedziałek o 20 00 w SP 3 nasza grupa rodziców zamiast siedzieć przed TV zdobędzie kolejne umiejętności Taekwon-do.
Nasze moto na ten rok to Jeździć Walczyć Trenować  Wojownik Musi Panować️  i już za tydzień kolejna szansa ponieważ walczymy na Grand Prix Juniorów i Seniorów w Głubczycach. Trzymajcie Kciuki !!! .

 

 

Categories: AKTUALNOŚCI

Skomentuj wpis!

Sponosorzy