Artur On Kwiecień - 3 - 2017

1-2 Kwietnia w Bartoszycach odbyło się Grand Prix Polski Juniorów, Seniorów i Seniorów starszych. Na zawody zjechało się 240 zawodników z 21 najlepszych klubów w Polsce. Jest to kolejny turniej rangi Ogólnopolskiej na który również wyruszył nasz Wielki Klub z małego ale za to walecznego miasta. Nie przedłużając kolejny raz z rzędu wygraliśmy klasyfikacje medalową klubów w Juniorach. Co więcej Hubert Gloc został najlepszym Juniorem zawodów. Zdobyliśmy łącznie 6 złotych 3 srebrne i 7 brązowych medali. Oczywiście dziękuje naszym wspaniałym rodzicom, kibicom, samorządom (Gmina Kłobuck, Konopiska, Wręczyca Wielka, Opatów), sponsorom (firma Arcavia), ale największe słowa uznania dla tych walecznych ludzi którzy pojechali na drugi koniec Polski pokazać jak realizuje się marzenia. Wojownik jesteście najlepsi na każdej płaszczyźnie i choć wasze Ogólnopolskie i Międzynarodowe wyniki nie zawszę są docenianie współmiernie do Powiatowych pokazujecie klasę przez cały startowy sezon !!! Bez Was nie ma Mnie i żadne słowa nie oddadzą tego jak wam chce podziękować za to że po raz kolejny dzięki wam mogę stać wśród najlepszych trenerów w Polsce! Wielkie Taekwon !!!